Fisher M-97 Dedektör


M-97 Menhol ve Baca Kapaklarını Bulmak İçin Üretilmiştir.

Fisher M-97 özellikle gömülmüş veya asfalt altında kalmış olan vanaları, sayaç kutularını, menfez, rögar, menhol kapaklarını, vanaları bulmak için kullanılan metal dedektörüdür. İlave olarak yüzeyi taramak için, su ve gaz sayaçlarının tespiti veya arazideki diğer tip metalleri tespit etmek için kullanılabilir. M-97 her tip metali tespit edebilir. Örneğin alüminyumlar, pirinç veya sarılar, bakırlar, demirler, nikeller, çelikler, tenekeler veya her tipte metaller. Aşırı hassasiyet ayarı ile maksimum derinlikte maksimum arama imkânı sunar. Toprak mineralinden dolayı oluşabilecek toprak mineral parazitlenmelerini otomatik olarak iptal eder. Başlığı kesinlikle su geçirmez olarak dizayn edilmiştir. Kullanımı çok kolay ve her kişiye uyumludur.

ÖZELLİKLER

VLF Toprak Eleme: Toprak, çimen, asfalt, beton ve diğer toprak materyalleri (özellikle ıslak şartlar) çoğu zaman iletkendir. Fakat kesinlikle metal değildir. M-97 tune ayarı sayesinde bu yarı iletken şartlarda, minerallerde ve topraklarda yanlış sinyallere karşı tepki vermeyecektir. Buna toprak eleme veya toprak mineral ayarı diyebiliriz.

Sesli veya Görüntülü Algılama: Toprak reddi sayesinde dedektörünüz çok küçük metal hedefleri red edecektir. Derindeki hedeflere dahi duyulabilir güçlü sinyaller verebilecek donanımla üretilmiştir.

Hedef Boyut Tespiti: M-97 Dedektörünüz hedefin tam boyu kadar olan mesafede devamlı sinyal üretecek bir sistem ile üretilmiştir. Başlık ile hedefin üzerinde gezinirken onun büyüklüğünü tespit edebilirsiniz. Devamlılık sağlayan borularda, boru üzerinde hareket ettikçe sinyal hiç kesilmeyecek ve gittiği yön dahi M-97 ile tespit edilebilecektir.

Hızlı Ayar: Maksimum hassasiyet ayarı seri olarak ve tam bir doğrulukla en hızlı biçimde yapılabilecektir.

Garanti: 2 yıl.

803to