Fujitecom PL-2000 Dedektör


METAL BORU VE KABLO TESPİT CİHAZI
PL-2000, operatörün her bölge için en iyi frekansı seçebileceği 3 farklı frekansla donatılmıştır. PL-2000 yeraltındaki diğer gömülü metalik hat tesisatlarındaki akım geçen kabloları bulan ve ayırt eden live-cable moduna sahiptir. Gömülü metalik hat tesisatının derinliği, derinlik ölçüm tuşuna basarak otomatik olarak ölçülür ve LCD ekranda gösterilir.
Büyük LCD ekranı çalıştırmak için kullanılan görsel kılavuz ve tek bir panel üzerinde düzenlenmiş tuşlar, operatörün çalışma sahasında uğraşmadan doğru modu bulmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

ÖZELLİKLER

PL-2000, uzun bir mesafede gömülü metalik hat tesisatını izlemek için Tekli Bobin Anten ve aynı tesisatı doğru şekilde bulmak için Diferansiyel Bobin Antenle donatılmıştır.

PL-2000, çalışma sahasında indüksiyon manyetik alanı mevcutken vericiden gelen gücü kullanmadan gömülü metalik hat tesisatını izlemek için Telsiz Moduna sahiptir.

PL-2000, çubuk grafikli ekranla ve 000 ile 100 arasında sayısal değerle üzerinde bulunduğu gömülü metalik hat tesisatının yerini ve pozisyonunu gösteren Maksimum Moda sahiptir.

PL-2000, gömülü metalik hat tesisatının sağına veya soluna yerleştirildiğinde Alıcının pozisyonunu gösteren Minimum Moda sahiptir.

PL-2000, Vericiden gelen sinyale göre 00 ila 40 arasında değişen hassasiyet seviyesini görüntüler.

PL-2000, 000 ila 100 arasında doğru ölçümü ve gömülü nesnenin derinliğinin doğru ölçülüp ölçülmediğini gösterir.

Standart Ekipman: Verici, alıcı, direkt mod kablosu, topraklama kazığı (30 cm), uyarı işareti, taşıma çantası, kullanma kılavuzu, opsoniyel aksesuarlar, harici kablo, 50 metrelik ilave kablo.

Tespit Netliği: Maksimum Modda 2 metreden daha az derinlikte %4 içinde, Maksimum Modda 2 metre ve üzeri derinlikte %6 içinde, Minimum Moda 1 metre ve daha az derinlikte. 15 cm dahilinde.

Derinlik Netliği: 2 metreden daha az derinlikte %5 içinde, 2 metre veya üzeri derinlikte %10 içinde.

Tespit Mesafesi: Diferansiyel Bobin Antenle,

İndüksiyon Modu: Yaklaşık 370 m

Direkt Mod: Yaklaşık 660 m

Garanti: 2 yıl

807to