Golddetectors Spectra Dedektör


DSP mikroişlemci ile düşünebilen cihaz.
Altın, kurşun, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, elmas, boşluk için programlar ve diğer elementleri (metalleri) saptamak için serbest mod.

APO: Zemin teması ile otomatik başlangıç özelliği.

Dijital Frekans Sentezi: Altın, gümüş, bakir, bronz, demir, elmas, su, boşluk ve diğer elementleri taramak için. Kullanıcı her adımda 1Hz’ de ince ayar yapabilir.

Dijital Zemin Balansı: Her türlü toprak koşullarında analiz imkânı – minerallerden gelen yanlış sinyalleri önlemek için yanlış dalgaları otomatik olarak seçer ve ekrana yansıtır.

Otomatik Çalıştırma: Spectra’ da açma (çalıştırma ) düğmesi yoktur. Spectra zemin koşullarını kontrol eder ve otomatik olarak açılır.
Spectra’nın herhangi bir prob, kablo, filtre veya harici pile ihtiyacı yoktur. Kolay taşınması için kompakt dizayn edilmiştir. Sinyal gönderimi 360 derecede yapılabilir ve kullanıcı bir yönde arama yapmak için sınırlı değildir.
Spectra hem topraktaki maden içeriğini hem de nem oranını analiz eder. Sonuçlar zemin değerleri numaraları olarak ekrana yansıtılır. Ekrandaki değerler 00 ila 99 arasında olur.
Arama sonucundan çıkan bu numaralar (değerler) kullanıcıya toprak yapısı hakkında bilgi verir. Piyasadaki tanıtımı yapılan uzun menzilli alan tarama cihazları frekans jeneratörlerinden başka bir şey değiller. Basit yapıları ile de zeminde kullanmak için elverişli (uygun) değillerdir.

Zemin Balans Fonksiyonu: Toprakların mineraller ve nem bileşiminden oluşan değişken yapıları vardır. Frekans jeneratörü çalıştırıldığında sinyaller iletken toprağa gönderilecektir, fakat gevşek zeminli topraklara tamamen nüfuz edemeyecektir veya mineral seviyesi yüksek olan topraklarda kullanıcı kişi hedef için yanlış sinyal alacaktır.

DGB: Dijital zemin balans özellikleri – Dijital zemin balans sistemi değişken sinyal dalgaları ile belirli zemin tipinde parazitleri ve toprak minerallerini önlemek için kullanılır. Spectra’nın güvenilir hedef göstergesi maksimum uzaklığı korumak için ve toprak yapısı ne olursa olsun istikrarlı bir çalışma sağlanması için geliştirilmiştir. Hatta Spectra track sistemi frekans iletiminde toprağa uyum sağlamak için değişken dalga seçerek zemin balansını dengeliyor. Aramalar 360 derecede yapılabilir ve kullanıcı tek yönde arama yapmak için sınırlı değildir.

Garanti: 2 yıl