Okm Bionic X4 Dedektör


Uzun menzilli alan tarama cihazı Bionic X4 özellikle uzun mesafede altın arayan define avcıları için tasarlanmıştır. Geleneksel alan tarama cihazlarının aksine Bionic X4 akıllı cep telefonu ile kombine edilerek altın objeleri (hedefleri) görsel olarak tespit edebilir.

Bluetooth aracılığı ile akıllı cep telefonu ve Bionic X4 arasında full otomatik bağlantı gerçekleştirerek veriler direkt olarak akıllı cep telefonuna transfer edilir ve harita şeklinde ekranda görünür (3 boyutlu görüntü). Dolayısıyla define avcıları akıllı cep telefonu ekranında hedefin yönünü, 3 boyutlu görüntüsünü görebilir ve verileri cep telefonunda saklayarak daha sonraki analizler için kullanabilir.

Bionic X4 iyonik ve biyonik alanların değişikliklerine karşı hassas olduğu için daha önce kazı yapılmamış ve işlenmemiş topraklarda arama yapıldığında daha iyi performans gösterir.

Gizli altın definelerini tespit etmek için Bionic X4’te 2 adet tespit yöntemi mevcut:
1- İyonik algılama yöntemi (İyonik Sistem): Gizli eşyaları iyon sahası yardımı ile ölçme. Bu tespit yöntemi ile sadece uzun zaman yerin altında gömülü olan tarihi eserleri bulabilirsiniz.
2- Biyonik algılama yöntemi (Biyoenerji Sistemi): Ölçme ilkesi insan vücudunun ve toprak mıknatıs sahasının doğal bio-sistemidir. Böylece Bionic X4 altın arama cihazı neredeyse tüm altın objeleri tespit edebilir.

Biyoenerji sistemi yeni gömülen altın objeleri, uzun zaman önce toprağın altında gömülü olan altın objeleri ve gömülü olmayan tarihi eserleri dahi tespit edebilir.

Ek Özellikler:

İyonik ve Biyonik arama yöntemlerine ek olarak Bionic X4 ek özellikler ve fonksiyonlar içerir.

Güç kaynağı paketi 16 Saat’e kadar devamlı çalışma sağlar.

Gece aramaları için LED ışık.

Wireless kulaklık.

Lazer Pointer.

Okunması kolay LED – ışık aydınlatmalı ekran.

Kolay taşınabilir, tekerlekli, darbelere dayanıklı su geçirmez taşıma çantası.

Akıllı cep telefonunun kullanımı Bionic X4’ün işlevselliğini ve kullanımını kolaylaştırır.

Yön tespiti için dijital pusula.

Yön tespiti için optik sabitleme.

Hedefin görsel odaklaması.

Bionic X4 ile altın tespiti:
Bu cihazla define avcıları kolayca ve hızlıca büyük bir araziyi gözden geçirebilirler.
Bionic X4 özellikle erişilmesi güç olan ve yürümesi pek mümkün olmayan alanlarda arama yapmak için tasarlanmıştır.
Gerekçeler; ormanlar, kayalıklar ve kayalık dağlar.
Define avcıları Bionic X4 ile toprak katmanını tarayarak altın objelerin yüksek olasılıkla nerede gömülü olduklarını tespit etmek için kullanacaklardır.
Altın objenin yönü hemen tespit edildiğinde cihazdan gelen sürekli sinyal değişecektir ve tespit edilen obje yönü akıllı cep telefonu ekranında sabitlenecektir.

Garanti: 2 yıl