Okm Exp 5000 Dedektör


eXp 5000 profesyonel kullanım için en yeni teknoloji ile üretilmiş bir ölçüm cihazıdır. Sandık, boru, metal gibi gömülü objeleri ve tabi ki yeraltındaki oyuk ve mezar odaları, mevcut olan video gözlükleri ile hemen görülebilir. Ayrıca video gözlükleri gece aramaları için de çok iyidir ve ayni zamanda gün içerisinde kullanılırken güneş ışığının rahatsızlık vermesini önler.

eXp 5000; farklı alanlarda kullanımı kolaylaştıran, tutma kayışı ile taşınabilir kontrol ünitesine sahiptir. Öz donanımı sayesinde bu cihazı zorlu arazilerde de taşımak kolaydır.

Ölçülen verinin hızlı oluşumu yüksek derinliklere kadar olan ölçümleri harika bir çözünürlükle yapar. Kaydedilen veriler PC modülü ile hemen oluşturulur ve video gözlüklerinden görünür hale gelir. Mümkün olan ölçümlerin miktarı sınırsızdır ama sadece 64 MB saklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. 3D yazılım programı ile sonuçların analizinin yapılması için, toplanan bütün ölçüm verileri bilgisayara aktarılır. Grafiksel görüntülerin gün ve saati otomatik olarak kaydedilir ve teker teker bölge saatine göre ayarlanabilir.

GPS Alıcısı: Kaydedilmiş ölçümlerin kendine uygun ölçüm alanı ile ilgilidir.
Aynı zamanda GPS sistemi istediğiniz koordinatları yönlendirebilmeniz için de kullanılır.

İsteğe bağlı aksesuarlar: Özel amaçlar için, eXp 5000 değişik antenlerle desteklenebilir.

GPR anten (25 cm, 50 cm, 75 cm, 100 cm).

Metal ayrım için anten.

Tünel ve oyuk bulmak için anten.

Zemin görüntüsünün yüksek çözünürlüğü için Süper Sensor.

VLF gönderici (4 parça).

VLF Gönderici: Görüntü alınacak arazinin dört bir kösesine monte edilen VLF göndericiler, arazideki manyetik parazitlerin ve minerallerin etkisini minimuma indirerek çok daha temiz bir görüntü alınmasını sağlar.

Garanti: 2 yıl.

87to