Whites Coinmaster Pro Dedektör


CoinmasterPro teknolojisindeki ton ayrımları; Çivi, demir, yüzük, takı ve para gibi farklı metal kimlikleri bulunan hedefleri tanıyabilme özelliği ile bir adım ileri gitmiştir. Derinlik göstergesi, kazı öncesi derinliğin tahmin edilmesine yardımcı olmaktadır.

ÖZELLİKLER

Smart Notch (Akıllı Çentik): Siz seçin… tespit edin veya görmezden gelin. Sadece bir pedi ittirin ve çivi, folyo ve çıkıntılar gözüksün veya gözükmesin. Bu “Akıllı” sistem, her bölgeyi ayrıştırma ayarlarınıza göre çentikler. Smart Notch olmadan daha önce bunu nasıl yaptığınıza şaşıracaksınız !

Ton Kimliği: 3 farklı ses tonu, hedefin sizin için olan önemi hakkında anında işaret vermektedir. LOW (düşük) çivi ve demir parçalarını; MEDIUM (orta) yüzük ve mücevherleri; HIGH (yüksek) ise madeni paraları işaret eder.

Aramalarınız sırasında Derinlik Okuma: İyi bir hedef tespit ettiğinizde, ekran size ne kadar derin kazmanız gerektiğini gösterir. Ekstra bir çaba sarf etmeden, otomatik

olarak ekranda göreceksiniz !

Hedef Kimliği Ekranı, aramalarınız sırasında size hedefin kimliğini gösterir. Hedefleri duyun ve görün !

5 – Kademeli Ayrıştırma: Ne duymak ya da görmek isterseniz ona odaklanmanızı sağlar. Her şeyi veya sadece istediğiniz değerli şeyleri görün ve duyun.

Ayarlanabilir Hassasiyet: Farklı arazilerdeki tespit derinliğini en yüksek değere çıkarır.

Pinpoint / Tüm – Metaller Modu: Hedefinizin yerini belirlemek ufak bir hareketinize bakar. Sadece pedi ittirin!

Suya dayanıklı kontrol kutusu. Sadece 1250 gr.

Düşük Batarya Alarmı.

İki adet 9 volt pil içerir. Batarya Ömrü: 20 saat.

Ayarlanabilir kol, fincan ve alt çubuk pozisyonları (Yetişkin ve çocuklar için uygundur).

Suya dayanıklı 22.8 cm’lik örümcek arama başlığı.

Garanti: 2 yıl