Whites Spectra V3i Dedektör


Whites firmasının teknolojide son noktaya ulaştığı dedektörü Spectra V3i, renkli ekranı ve kablosuz kulaklığın yanı sıra türkçe menüsü ile kullanıcıların favori listesini zorlamakta.
3 farklı frekansı tek dedektörde birleştiren Whites firmasının mühendisleri frekans aralıklarında yaptıkları seçimlerde hassasiyetlerini ortaya koymuşlardır. Dünyanın her
noktasında değerli olan altın ve gümüş için farklı farklı iki frekansın yanı sıra genel aramalarda kullandığı frekans ise diğer metal çeşitleri için en verimli frekanstır. Bu üç frekansın verilerini eşzamanlı olarak tamamıyla HD renkli ekranının Spectra Graph diye adlandırdığı teknolojisiyle 3×3 hedef analizi yapmaktadır. Pinpoint (noktalama) ekranın da ise 3 farklı amaç için gönderdiği sinyallerin geri dönüşümünü ölçmektedir. Menüsünün sadece bir banka ATM’si kadar kolay kullanıma sahip olan bu dedektörle sizle mutlu sonlara ulaşacaksınız. Prospecting Scan özelliğiyle zemindeki minarellerin değişimi size bildirilmeden topraktaki dengeyi sağlar ve bu mükemmel cihazla topraktan kaynaklanan derinlik düşüşlerinide egale edecektir. DD başlığının yanı sıra Prospecting Scan özelliği Türkiye topraklarında yoğun olarak görünen minarel etkilerini tamamen ortadan kaldırmaya adaydır. Whites firmasının yıllarca ürettiği dedektörlerdeki ayrım hassasiyeti bu modeldede değişmemiştir. Metal tespitinde büyük yeniliklerden bir diğeride şudur: V3i, hazine avcılığını, derinlik ve performans açısından bütünüyle yeni bir seviyeye taşır.

V3i, kablosuz kulaklıklar, HD renkli ekran ve bir grup dil seçeneği dâhil birçok yeni özellikle donatılmıştır. Bunlar, tabiki arama sürecini daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirmek içindir. Fakat daha iyi bir metal dedektörün ölçütü nedir? Daha derinlere gidebiliyormu? Neler bulabiliyorsunuz?
Ve işte cevap: V3i kullanıcıları, aralıklarla diğer metal dedektörlerle taranmış alanlarda daha eski, daha derinlerdeki metal para, kalıntı ve mücevherleri tarayarak bulabiliyorlar!

ÖZELLİKLER

Hızlı müracaat rehberi.

Başlık Seçenekleri; Bobinleri kullanılırken daha geçerli derinlik ölçümü sağlama.

“9 yeni Çalıştır” ve “Git Avlanma Programı” .

3 x 3 Hedef Kimliği Sistemi.

Optimize edilmiş 3 arama frekansı.

Gerçek – Zaman ayarlamaları için anında kontroller.

Seçilebilir Toprak Filtreleri.

Renk – Anahtarlı Disc (ayrım) Modeli.

Ayarlanabilir Toparlanma Gecikmesi.

Düzinelerce Uzman Menü Seçenekleri.

NİMH Şarj Edilebilir Batarya Sistemi.

Mülkiyet Kaydı (Yazılım İçinde).

Garanti: 2 yıl

41to